About Us

2014 yılında lojistik alanında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, lojistik sektörünün ülkemiz dış ticareti için stratejik öneminin bilincindedir. Bu bilinçle çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan şirketimiz istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve etkin çözümü sunmaya çalışan şirketimiz çevreye duyarlı EURO 5 ve EURO 6 standartlarındaki araç filosuna yeni yatırımlar yaparak araç parkını genişletmeye devam etmektedir.

Ticaretin her alanında kolaylık sağlayan teknolojinin kullanılmasının önemine inanan şirketimiz araçlarımızda bulunan takip sistemi ile müşterilerine araç ve yük takip edebilme imkanı da sunmaktadır.

Lojistik alanında komple ve parsiyel olarak taşıma yapan şirketimiz ayrıca gümrükleme, depolama, yurt içi - yurt dışı dağıtım ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Mobilya, otomotiv, tekstil, makina yedek parça ve gıda sektörlerine hizmet veren şirketimiz, taşıdığı sorumluluğun bilinci ile lojistik sektöründe güvenilirliği elde etme gayreti içinde ülke ekonomisine de katkı sağlayarak çalışmalarına hızla devam etmektedir.